Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

SOWA w Dzień Dobry TVN

W pierwszym roku działalności SOWA, w programie Dzień Dobry TVN pojawił się reportaż o naszym ośrodku w kontekście adaptacji osób rozpoczynających studia do akademickiej rzeczywistości.

Zachęcamy do oglądania!

więcej o

Human Week - Krakowski Tydzień Zdrowia Psychicznego 2020

Czy student w pandemii to student w kryzysie? - doświadczenia z pracy zdalnej ze studentami przeżywającymi trudności natury psychicznej, nasilającymi się w okresie pandemii.

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia kierownik SOWA Jagny Kazienko oraz zastępcy kierownika SOWA Magdaleny Pająk, które zorganizowane zostało w ramach Krakowskiego Tygodnia Zdrowia Psychicznego.

więcej o

Listopadowy numer Alma Mater (2020)

Zachęcamy do zajrzenia na strony 120-121 listopadowego numeru Alma Mater - znajdziecie tam ciekawy artykuł o Studenckim Ośrodku Wsparcia i Adaptacji. 

 

więcej o

Styczniowy numer WUJ - Wiadomości Uniwersytetu Jagiellońskiego (2021)

W styczniowym numerze WUJ na str. 8-9 znajdziecie wywiad z kierownikiem SOWA Jagną Kazienko oraz zastępcą kierownika Magdaleną Pająk.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

więcej o

Marcowy numer Alma Mater (2021)

W marcowym wydaniu miesięcznika Alma Mater na str. 55-57 znajdziecie artykuł "Student w czasie pandemii. Doświadczenia specjalistów Studenckiego Ośrodka Wsparcia i Adaptacji" - zachęcamy do lektury!

 

więcej o

Wywiad z doc. Maciejem Pileckim cz.1

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z doc. Maciejem Pileckim. Wywiad przeprowadziła Magdalena Pająk - zastępca kierownika SOWA.

 

więcej o

Wywiad z doc. Maciejem Pileckim cz.2

Zapraszamy do obejrzenia cz. 2 wywiadu z doc. Maciejem Pileckim. Wywiad przeprowadziła Magdalena Pająk - zastępca kierownika SOWA.

 

więcej o

Majowy numer Alma Mater (2021)

Zachęcamy do lektury majowego numeru Alma Mater, w którym na str. 76-78 znajdziecie artykuł "Nasz czas w pandemii" napisany przez mgr Magdalenę Pająk - zastępcę kierownika Studenckiego Ośrodka Wsparcia i Adaptacji.

 

więcej o

Październikowy numer Alma Mater (2021)

W październikowym wydaniu Alma Mater na str. 84-85 znajdziecie artykuł napisany przez mgr Marzenę Trytek. Dowiedzcie się, jak w SOWA UJ wspieramy zagranicznych studentów.

 

więcej o

Wywiad z mgr Jagną Kazienko w UJOT.tv

Zapraszamy na materiał filmowy przygotowany w marcu 2022 r. przez UJOT.tv. Jest to wywiad z mgr Jagną Kazienko dotyczący funkcjonowania Ośrodka SOWA oraz dyżurów dedykowanych potrzebującym wsparcia psychologicznego osobom studiującym posługującym się językiem ukraińskim.

 

więcej o

Dbajmy o zdrowie psychiczne - artykuł w UJ

Zapraszamy do przeczytania artykułu o Ośrodku SOWA. Dowiedzcie się, jak funkcjonuje ośrodek i jakie inicjatywy aktualnie podejmujemy.

 

więcej o