Skontaktuj się z nami - sobota 10.04.2021:

w godz. 9:00-14:00:

Nasi specjaliści dostępni są:

od poniedziałku do piątku: 8.00-18.00
soboty: 9.00-14.00
e-mail: sowa@uj.edu.pl

31-501 Kraków

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś w kryzysie, masz problemy emocjonalne lub cierpisz psychicznie.

Sprawy administracyjno-organizacyjne
kontakt od poniedziałku do piątku
w godz. 8:30 - 15:00
e-mail: sowa@uj.edu.pl

Kierownik SOWA p. Jagna Kazienko
dostępna jest pod numerem 606 406 158
e-mail: jagna.kazienko@uj.edu.pl

Zastępca kierownika SOWA
p. Magdalena Pająk
dostępna jest pod numerem 506 006 752
e-mail: magdalena.pajak@uj.edu.pl

ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ:

Zasady przyjęć osobistych w SOWA

INFORMACJA

DLA STUDENTÓW/ DOKTORANTÓW CHCĄCYCH  SKORZYSTAĆ Z POMOCY SPECJALISTY W BEZPOŚREDNIM KONTAKCIE  W STUDENCKIM OŚRODKU WSPARCIA I ADAPTACJI UJ

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 i zachorowań na chorobę COVID-19, każda osoba w kontakcie osobistym w SOWA UJ  jest zobowiązana do:

POSIADANIA NIEZBĘDNYCH ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ:

- MASECZKI OCHRONNEJ LUB PRZYŁBICY OCHRONNEJ,
- RĘKAWICZEK JEDNORAZOWYCH.

Po wejściu do budynku prosimy o przeprowadzenie dezynfekcji rąk z użyciem płynu dezynfekującego, który znajdziecie Państwo w dystrybutorach rozmieszczonych w budynku oraz użycie rękawiczek jednorazowych.

Zabrania się pozostawiania zużytych środków ochrony osobistej na terenie SOWA UJ

W CZASIE OCZEKIWANIA NA SPOTKANIE PROSIMY O ZACHOWANIE BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI 2 METRÓW DO INNYCH OCZEKUJĄCYCH OSÓB (w poczekalni mogą znajdować się jednocześnie 2 osoby).

Przed przyjęciem osoby do kontaktu indywidualnego, personel Ośrodka, jest zobowiązany przeprowadzić ocenę ryzyka narażenia na zakażenie SARS-CoV19 w kontakcie telefonicznym.  W tym celu, każda osoba ubiegająca się o bezpośredni kontakt z interwentem zostanie poproszona o:

- WYRAŻENIE ZGODY I PODDANIE SIĘ POMIAROWI TEMPERATURY Z UŻYCIEM TERMOMETRU BEZDOTYKOWEGO,
- ZŁOŻENIE OŚWIADCZENIA POZWALAJĄCEGO DOKONAĆ WSTĘPNEJ KWALIFIKACJI DO UDZIELENIA KONSULTACJI BEZPOŚREDNIEJ.

Brak złożenia oświadczenia będzie skutkować odmową udzielenia pomocy  w bezpośrednim kontakcie, co nie wpływa na możliwość uzyskania pomocy telefonicznie lub z użyciem innych środków komunikacji.

Powyższa procedura zostanie powtórzona bezpośrednio po wejściu osoby na teren poczekalni SOWA UJ.

- Po podpisaniu oświadczenia pracownik SOWA wykona pomiar temperatury przy pomocy termometru bezdotykowego.

W przypadku stwierdzenia objawów wskazujących na możliwość zakażenia COVID-SARS-CoV2 Osoba zostanie odizolowana, a w przypadku złego stanu zdrowia wezwana zostanie karetka pogotowia w celu przewiezienia osoby do najbliższego oddziału zakaźnego.